Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Handel flotą
#1
Jezeli juz wszyscy tak widziwiaja z pomyslami to i ja mam Big Grin
Skoro pozyczki to dlaczego nie wprowadzic mozliwosci handlu flota? Powiedzmy, ze mozna sie dozbroic kupujac do wielkosci 50% punktow wartosci floty najlepszego gracza...
Na słowa „Nie możesz” ciśnięte w twoim kierun­ku, od­wróć się i od­po­wiedz „No to patrz”
Odpowiedz
#2
Też się dorzucę. Wynajmę pancerniki z lewiatanami.
Opłaty:
- stałe 5% wartości początkowej wynajmu za jeden dzień
- zmienne 10% wartości zezłomowanej floty proporcjonalnie do udziału wynajmu w bitwie
Kary:
- za zwrot uszkodzonych statków pobrana będzie opłata w wysokości 60% wartości początkowej statku
- za brak zwrotu pobrana będzie opłata w wysokości 100% wartości początkowej statku

Wymagane wniesienie kaucji w wysokości 100% wynajmowanych statków na poczet ewentualnych opłat karnych.
[Obrazek: 208.png]
Odpowiedz
#3
TAriel, ja mialem na mysli kupno floty a nie wypozyczanie :-P cos na zasadzie handlu surowcem, tylko, ze tu konkretnymi statkami, za cene ustalona przez sprzedającego
Na słowa „Nie możesz” ciśnięte w twoim kierun­ku, od­wróć się i od­po­wiedz „No to patrz”
Odpowiedz
#4
No i teraz pytanie który pomysł lepszy. Sprzedaż czy wypożyczanie? Wink
Bo oba ciekawe Big Grin

Odpowiedz
#5
Optimus, mozna wprowadzic oba pomysly skoro sa dobre Smile Kazdy z nich ma Swoje plusy wiec czemu nie... A i gra bylaby ciekawsza dla osob majacych aspiracje do wojowania Big Grin
Na słowa „Nie możesz” ciśnięte w twoim kierun­ku, od­wróć się i od­po­wiedz „No to patrz”
Odpowiedz
#6
Wypożyczenie floty też ciekawe coś na zasadzie najemników.
Powiedzmy że brakuje Tobie do jakiegoś ataku jakiś jednostek i płacisz za wynajem jakiś procent ich wartości od normalnego kupna.
Ale też żeby nie było sytuacji, że nikt nie będzie miał floty, tylko będą same wynajmy.
Bo wtedy nie sposób komuś strącić flotę.
Bo nikt jej nie posiada ;]
Odpowiedz
#7
(10-01-2015, 14:29)SUICIDE napisał(a): Wypożyczenie floty też ciekawe coś na zasadzie najemników.
Powiedzmy że brakuje Tobie do jakiegoś ataku jakiś jednostek i płacisz za wynajem jakiś procent ich wartości od normalnego kupna.
Ale też żeby nie było sytuacji, że nikt nie będzie miał floty, tylko będą same wynajmy.
Bo wtedy nie sposób komuś strącić flotę.
Bo nikt jej nie posiada ;]

to zawsze mozna zrobic limit, ze np. mozna wypozyczac polowe wartosci punktowej floty...
Na słowa „Nie możesz” ciśnięte w twoim kierun­ku, od­wróć się i od­po­wiedz „No to patrz”
Odpowiedz
#8
Polowa to chyba zaduzo.Bo jak ktos ma najwieksza flote i wynajmnie jeszcze 50 % to wogole nie musi nawet FSow robic.No i na jak dlugo wypozyczac??
Odpowiedz
#9
Wielkosc floty w sumie nie gra roli wg mnie a 50% chodzilo mi o to, ze ktos kto chce wynajac komus flote, ze moze wynajac max 50% swojej floty na czyjes uslugi...
A czas, mysle, ze na jedna bitwe, bez wzgledu na to czy lybly to atak czy obrona
Na słowa „Nie możesz” ciśnięte w twoim kierun­ku, od­wróć się i od­po­wiedz „No to patrz”
Odpowiedz
#10
No to by bylo ciekawe.Nigdy bys nie mial pewnosci czy pizza cie nie czeka nawet jesli lecisz kogos o 80% slabszego od siebie.Taki dreszczyk emocji do samego konca Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Strerowanie flota handlowa Creatura 11 17.819 01-02-2015, 21:35
Ostatni post: Creatura

Skocz do: