Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ubywający deuter
#1
Witam po latach ;P
Zgłaszam problem wycieku deuteru, po przestawieniu drakkara nr 2 na nową pozycję, nieustannie znika mi z niego deuter w tempie około 4000 jednostek na sekundę, mimo ciągłego dostarczania paliwka po około 24h znowu jest go sporoset milionów na minusie. Proszę o interwencję serwisu w tej sprawie, rzecz jasna jak tylko główny mechanik wróci z miejsca w którym zapewne nie ma dostępu do internetu ;P
Odpowiedz
#2
Na chwile obecną zalecam zmianę pozycji w galaktyce i sprawdzenie czy nadal będzie pobierać deuter, bądź lepiej wrócić na główną pozycje drakkara.
Odpowiedz
#3
(26-09-2016, 11:46)MICKER napisał(a): Na chwile obecną zalecam zmianę pozycji w galaktyce i sprawdzenie czy nadal będzie pobierać deuter, bądź lepiej wrócić na główną pozycje drakkara.

Niestety nie pomaga przestawienie drakkara, powrót na pozycję startową ani ciągłe dostarczanie deuteru, ciągle znika...nawet boty przestały go atakować żeby nie zwozić "minusu" do siebie ;P
Odpowiedz
#4
(18-10-2016, 12:49)andrut82 napisał(a):
(26-09-2016, 11:46)MICKER napisał(a): Na chwile obecną zalecam zmianę pozycji w galaktyce i sprawdzenie czy nadal będzie pobierać deuter, bądź lepiej wrócić na główną pozycje drakkara.

Niestety nie pomaga przestawienie drakkara, powrót na pozycję startową ani ciągłe dostarczanie deuteru, ciągle znika...nawet boty przestały go atakować żeby nie zwozić "minusu" do siebie ;P

Boty atakują jakoś po pełnej dobie nieaktywności na koncie... albo jakoś po 48h..... nie pamietam...
Co do ubywania deuteru to ja już nic nie pomogę...niestety.

Kontakt z Optimusem jest zerowy, więc na chwile obecną nic nie da rady zdziałać...

Dodatkową informacją którą mogę dodać względem gry to to że problemy z ładowaniem gry spowodowane są ostatnimi atakami na serwer na którym leży gra, i przez jeszcze jakiś czas mogą występować problemy.  
Odpowiedz
#5
Mechanik wrócił do żywych i bierze się za remont galaktyki, tylko troszkę to może potrwać bo nie pamiętam gdzie narzędzia odłożyłem Big Grin
Tak więc pisać i jeszcze raz pisać z czym macie problemy a ja sukcesywnie będę starał się je korygować.
Kopałem i drylowałem aż dokopałem się do starego opisu Drakkar'a. Jest tam coś o pobieraniu deuteru i może to coś pomoże rozjaśnić problem?
http://forum.space-elite.com/showthread.php?tid=6847

Odpowiedz


Skocz do: