Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czasy budowy w stoczni
#21
nie zero logiki. zapomniałes o rozmiarze... Tongue TR1000 jest 10razy większy, więc buduje się 10razy dłużej. a to że w grze jest to zawyżone to już nie moja wina Tongue technologie nie dotyczą szybkości budowy, a usprawniania jednostki...
nie wiem czemu porównujesz budowanie jednego małego rodzinnego domu, do budowy bloku. Tongue
co z tego ze tu jeden blok a tu jeden domek... siła robocza taka sama, bo zależna od stoczni i fabryki robotów,
a to że zamontujesz nowsze technologie, nie znaczy ze szybciej bedziesz budował Smile

spójrz na to z innej strony Tongue

Napisałeś mi że " Kiedys produkcja Fiata 126P trwala dluzej niz teraz Opla Vectry",
co jest normalne, ale spójrz na to ze szybkość produkcji w grze zależna jest od stoczni i fabryki robotów...
masz tą samą jednostke montującą,.. chyba ze masz 2 osobne stocznie i fabryki robotów które pracują oddzielnie osobną prędkością na jakie pozwalają im technologie... Smile
#22
No wlasnie, ze wystarczy zmniejszyc czas budowy C1000 ale nie ogarniasz tego. Koniec tematu bo, niewazne co sie tobie micker napisze to musisz dorzucic 5 groszy. typowy Polak. zero zdrowego rozsadku i za bardzo wszystko przekladasz zbyt doslownie. nie wszystko da sie przeniesc z zycia do gry. Wlasnie przez tak ograniczone myslenie Polska wyglada jak wyglada Smile Optimus prosze o zamkniecie tematu bo dyskusja tutaj do niczego nie prowadzi ...
Na słowa „Nie możesz” ciśnięte w twoim kierun­ku, od­wróć się i od­po­wiedz „No to patrz”
#23
Na prośbę autora zamykam temat



Skocz do: