Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Produkcja
możesz jeszcze inaczej ocalić surowce, niestety troche sobie polatają...
jesli masz 1 planete no to faktycznie się nie uda... ale jak masz 2 lub więcej już tak... objaśniam jak...
wystarczy ze lukniesz jaką masz produkcje na planecie X, i wyślesz flote z planety Y z misją transportuj,
ale nie bedziesz niczego transportował na planete X a z niej zabierał.
przy misji transportowania widnieje kolumna zbierania surowców... wystarczy że poślesz flote z planety Y na planete X,
daną ilośc TR ile bedzie potrzeba do zebrania wydobytego surowca...

i tak samo w przypadku odwrotnym, z planety Y na X.

jedynym mankamentem tego jest to że masz gdzie indziej daną ilość sury, ale jeśli posiadasz rozbudowany teleporter to to nie stanowi problemu. Smile
Odpowiedz
(19-02-2015, 22:56)MICKER napisał(a): możesz jeszcze inaczej ocalić surowce, niestety troche sobie polatają...
jesli masz 1 planete no to faktycznie się nie uda... ale jak masz 2 lub więcej już tak... objaśniam jak...
wystarczy ze lukniesz jaką masz produkcje na planecie X, i wyślesz flote z planety Y z misją transportuj,
ale nie bedziesz niczego transportował na planete X a z niej zabierał.
przy misji transportowania widnieje kolumna zbierania surowców... wystarczy że poślesz flote z planety Y na planete X,
daną ilośc TR ile bedzie potrzeba do zebrania wydobytego surowca...

i tak samo w przypadku odwrotnym, z planety Y na X.

jedynym mankamentem tego jest to że masz gdzie indziej daną ilość sury, ale jeśli posiadasz rozbudowany teleporter to to nie stanowi problemu. Smile

Nie do konca jest tak z tym mankamentem...
Majac 14 planet robisz np. misje "transportuj" krzyzowo pomiedzy siedmioma parami planet Smile
Czyli z planety 1 na planete 2 i odwrotnie
z planety 3 na planete 4 i odwrotnie i tak do konca.
Wtedy surowce zamieniaja sie tylko miejscami i nie potrzeba teleportera
Na słowa „Nie możesz” ciśnięte w twoim kierun­ku, od­wróć się i od­po­wiedz „No to patrz”
Odpowiedz
@Mortis ale ja dokładnie o tym powiedziałem, ale ty uwzględniasz stały poziom budowli,
nie każdy ma wszystkie planety rozbudowane na tym samym poziomie...
główną może mieć z 2x większą produkcją niż pozostałe kolonie.
co za tym idzie wysyłając właśnie z planety Y-kolonie, na X-główną,
na koloni Y bedzie wtedy miał 2x większą sure zabraną z planety głównej X.
Smile
Odpowiedz
Wszystkiego za wszystkich nie zrobisz, sa pomysly a jak je ludzie wykorzystaja , to inna bajka.
Poza tym ewentualnie mozna wysylac wszystkie TR-y z glownej i cale surowce na glowna transportowac, a wtedy tak jak pisales, ze trzeba bedzie porozsylac surowce albo teleporterami, albo transportowcami....
Mozliwych kombinacji jest wiele i kazdy by znalazl cos dla siebie, wystarczy pomysllec Smile no i chciec oczywiscie
Na słowa „Nie możesz” ciśnięte w twoim kierun­ku, od­wróć się i od­po­wiedz „No to patrz”
Odpowiedz
co racja to racja, ale transportowac wszystko na główną? dobra myśl.. ale kto zabezpieczy główną? xd ups.... Tongue
bo tak napisałeś to najlepiej robić transport na główną..niech będzie większą farmą do złupienia Smile

wiec taki mały błąd Smile
dobra ja sie na razie zamykam bo za dużo mnie znów Tongue niech się wypowiedzą ci co mają z tym problem Smile
Odpowiedz
Wy tu "gadu, gadu", a ja myślę, że wyłączanie produkcji kiedykolwiek to nie jest dobry pomysł.
Odpowiedz
Ja także uważam że wyłączanie produkcji to nie jest najlepsza opcja...
Odpowiedz

Skocz do: