Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Statyka
#1
Nie wiem czy w odpowiednim temacie, mam nadzieję, że tak.

Jak pamiętam to statyka była do 20 lvl, a teraz widzę, że jest do 30 lvl, tylko po co? Jest potrzebna do zrobienia badania Mechatronika i do dwóch budynków Reaktor Termojądrowy i Reaktor Zimnej Fuzji. Popraw mnie Optimus, jeśli się mylę.
#2
Kazdy poziom statyki z tego co mi wiadomo pozwala, na obniżenie kosztow wznoszenia budynkow.
Na słowa „Nie możesz” ciśnięte w twoim kierun­ku, od­wróć się i od­po­wiedz „No to patrz”
#3
(09-02-2015, 14:31)MortisUMBRA napisał(a): Kazdy poziom statyki z tego co mi wiadomo pozwala, na obniżenie kosztow wznoszenia budynkow.

Mało Ci wiadomo. Big Grin Troszkę krótko grasz chyba. Ja też mam wrażenie, że tych poziomów było mniej, ale to może wrażenie.
#4
Statyka zawsze była do 30lvl i jak najbardziej sens jej bytu na takim poziomie jest gdyż tak jak @MortisUMBRA pisze to zajmuje się ona głównie obniżeniem kosztów stawiania budowli. O współczynnik -1% na każdy lvl.

#5
(10-02-2015, 08:11)Optimus napisał(a): Statyka zawsze była do 30lvl i jak najbardziej sens jej bytu na takim poziomie jest gdyż tak jak @MortisUMBRA pisze to zajmuje się ona głównie obniżeniem kosztów stawiania budowli. O współczynnik -1% na każdy lvl.

Tak to wszystko wiem, tylko byłem niemal pewien, że było 20lvl. Dzięki

Temat do zamknięcia


Skocz do: