Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Protest
Składam oficjalny protest.
Od jakiegos czasu widać duża aktywność botów. Ok, gra wydaje sie fajniejsza. Ale. Od 2 dni mam skomasowane ataki botów. Dziwnym trafem lataja tylko wtedy, kiedy mnie nie ma. Dzis po nocy zagladam - 14 ataków botów (a raportów szpiegowskich już nie wspomne) oczywiście każdy na inną planete, a z racji tego, ze automatyka nie dziala (tez nie wiem czemu), surowce znikaja mi z planet. Niby ok, ale to chyba nie do końca o to chodzi.
Bo z kolei jak ja do nich lacę, to jest przeważnie 95% szansy, że zastanę planete bez floty i surowców, które wczesniej tam były.
Odpowiedz
ja niestety też dziś wbijam i właśnie patrze a tu ok 40wiadomości i jeszcze 3ataki w locie na różne planety, kilka już po... ale to różne osoby wiec nie kwestia bota a tego ze miałem sporo surki Smile (pierwszy rax mi sie zdarzyło bo nigdy więcej niż 2-3ataki /10wiad, nie było)
a to że się chowają jak latasz to chyba normalne w chwili gdy są online Smile
Odpowiedz
Ojojoj... Bolało aż tak bardzo? Big Grin
[Obrazek: 208.png]
Odpowiedz
(19-02-2015, 11:40)TAriel napisał(a): Ojojoj... Bolało aż tak bardzo? Big Grin

po co kpisz, jak nie wiesz o co chodzi?

Własnie sie zalogowalem po 4 godzinach. Efekt 200 wiadomosci, 16 ataków. Wszystkie od botów.
To z kim ja mam grac? Z botami?

Mało tego, jak sie zalogowalem leciało na mnie kolejnych kilka ataków, ale jak sie zrobilemd dostepny wycofano je. O co tu chodzi?
Odpowiedz
To mnie poskanuj i zaatakuj Smile Jakoś nie widzę od Ciebie zmasowanego skanowania i RW Smile
Odpowiedz
(19-02-2015, 12:54)TAriel napisał(a): To mnie poskanuj i zaatakuj Smile Jakoś nie widzę od Ciebie zmasowanego skanowania i RW Smile

Człowieku, ale co ty piszesz? Co ma piernik do wiatraka? Ja botem nie jestem
Odpowiedz
A czyli tylko boty skanują i farmią? Już zupełnie nie nadążąm za Twoim tokiem myślenia.
Odpowiedz
(19-02-2015, 13:03)TAriel napisał(a): A czyli tylko boty skanują i farmią? Już zupełnie nie nadążąm za Twoim tokiem myślenia.

Czytaj ze zrozumieniem w 1 poscie napisalem. Od wczoraj mam ponad 30 atakow, wszystkie od botow. O liczbie skanowan nie wspomne i z tego co widze, to nie tylko ja tak mam.
Odpowiedz
No i spróbuj rozwinąć wątek bo ciekawie się zaczyna Smile W czym widzisz problem? Nie można Ciebie poskanować czy jak?
Odpowiedz
(19-02-2015, 13:26)TAriel napisał(a): No i spróbuj rozwinąć wątek bo ciekawie się zaczyna Smile W czym widzisz problem? Nie można Ciebie poskanować czy jak?

Wiesz co, jak masz ochote glupawa polemike prowadzic, to zmien watek.

Zglosilem problem i czekam na odp. administratora.
Odpowiedz

Skocz do: