Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka propozycji :)
#21
SUICIDE to powiedz mi co to da,ze przez pol godziny bedziesz klikal co 1,5 minuty jak pozniej nie bedziesz wogole wchodzil? No wlasnie nic.A zniechecic niektorych moze (moj brat przez to zrezygnowal z grania w te gre).Ja nie mowie o wysokich poziomach czy nieograniczonych mozliwosciach.Nie mowie o badaniach (nie wiem czemu sobie dopisaliscie).Mowie tylko o PIERWSZYCH lewelach.Piszac "7" bylo przykladowo.I nie wiem co to zmieni,ze mi sie pierwsze 4 lvl kopalni zbuduja "same".Boisz sie,ze przez to ktos bedzie lepszy?Przeciez te kilka minut ktos i tak bedzie siedzial przy tej grze ale nie bedzie musial wciaz klikac i klikac,tylko spokojnie czytac np tabele technoligii.Uwazam,ze Twoje argumentowanie jest takie,ze ide z Warszawy w gory na pieszo,bo przeciez o to chodzi w spinaczce,zeby wlasnymi miesniami i mysleniem szczyty zdobywac.A ja mysle,ze mozna podjechac samochodem blizej gor i wtedy wykazac sie.

Ja swoje zdanie powiedzialem i tyle.mozecie sie nie zgadzac,wolno wam Tongue
Odpowiedz
#22
Nie ma co się obrażać na czyjeś pomysły bądź kontr-pomysły a tego typu tematy są po to aby móc przedyskutować wszystkie za i przeciw

Odpowiedz
#23
Creatura, ale ja tez jestem przeciwnikiem jakiejkolwiek automatyzacji... Mi sie nawet nie podoba fakt, ze mozna automatycznie ladowac magazyny... dla mnie gra im ma mniej zbyt pozytywnych udoskonalen tym lepiej...
A co do brata... Skoro zniecheca sie do czegos w pare minut to predzej czy pozniej i tak by zostawil konto .... albo Cie gra wciagnie, albo nie, innej mozliwosci nie ma....
Na słowa „Nie możesz” ciśnięte w twoim kierun­ku, od­wróć się i od­po­wiedz „No to patrz”
Odpowiedz
#24
A ja powiem inaczej. W tej wersji to zapewne nie da się zrobić ale w nowej/następnej jestem za przyciskiem "buduj podstawową infrastrukturę", który załatwi wybudowanie budynków wg 2-4 schematów do wyboru jeżeli na planecie będzie odpowiednia liczba surowców.
Widziałbym to tak, że wybór schematu pokaże co się wybuduje, w jakim czasie i ile surowców trzeba przygotować.
[Obrazek: 208.png]
Odpowiedz
#25
Co da?
To że ja będę klikal co chwilę a Ty będziesz klikal co godzinę. Przez coja będę na 10lvl a Ty na drugim.
Co do przykładu to fajny ale ni precyzyjny co do sposobu gry.
Jeśli chodzi o góry. To tak jakbyś miał się wspinać od ich połowy.

Zamiast schematów wystarcZy po prostu żeby gracz który założy konto aby miał już kopalnie na 10lvl. Przecież schemat to dwa kliknięcia.
Odpowiedz
#26
Tylko jeden schemat będzie do np do laborki a drugi np do stoczni
[Obrazek: 208.png]
Odpowiedz
#27
Ale przeciez jak mi sie samo wybuduje do jakiegos niskiego poziomu,to naprawde zadnej przewagi nie bede mial.A poza tym przeciez juz jest cos "gorszego",bo znajdujesz planety z rozbudowana infrastruktura,wiec pewnie i temu jestes przeciw SUICIDE?A co do gor,to wlasnie nie jest tak jak piszesz,bo chodzi o poczatek drogi,nie srodek czy jej dalsza czesc.

@ MortisUMBRA jesli chodzi o mojego brata to sie mylisz.Gral kilka dni ale jednak na oGeju mu sie bardziej spodobalo.A m.in to klikanie go odstraszylo od SE
Odpowiedz
#28
Creatura a jak ktoś mieszka w górach Tongue
Tu Cię mam! :o)
Dobra prosty sposób jest taki żeby do tego tematu dodać ankietę.

Tak
Nie
Obojętne
Odpowiedz
#29
A jezleli dla kogos jest to Nie Tak Obojetnie,to jak ma glosowac?? Tongue
Odpowiedz
#30
że lubi chleb ze smalcem ;p
Odpowiedz


Skocz do: