Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przycisk ladowania magazynow
#1
A moze tak umiescic go na glownej stronie?
Wtedy by mialo sens,bo teraz i tak trzeba wejsc w jakas zakladke,zeby zaladowac je.A jakby byl na glownej,to zawsze mniej klikania(i nie chodzi mi tu tylko o klikanie,lecz widoczny by mogl przypominac i takie tam)
Odpowiedz
#2
O takie udogodnienie by się przydało Smile
Odpowiedz
#3
a jak dla mnie to głupi pomysł... jest to rzecz mało istotna jak na główną stronę... co za problem przejść w logistykę i załadować magazyny?...żaden.. a co do przypominania to chyba nie trzeba o tym pamiętać,.. wystarczy co jakiś czas klikać... proste Tongue
Odpowiedz
#4
Micker to w takim razie po co te przyciski w zakladkach budynkow ?? Tu mozna argumentowac w ten sam sposob (co czynilem gdzies tam kiedys Tongue ). Ale skoro juz sa,to niech beda widoczne ii "ulatwialy" zaladowanie. I nie zgodze sie z Toba,ze to malo istotne zeby chowac surowke
Odpowiedz
#5
(14-09-2015, 05:56)Creatura napisał(a): Micker to w takim razie po co te przyciski w zakladkach budynkow ?? Tu mozna argumentowac w ten sam sposob (co czynilem gdzies tam kiedys Tongue ). Ale skoro juz sa,to niech beda widoczne ii "ulatwialy" zaladowanie. I nie zgodze sie z Toba,ze to malo istotne  zeby chowac surowke

nie chodzi o to że mało istotne jest samo chowanie surki, ale o to ze by załadować potrzebujesz 2kliknięć, a chcesz zmniejszyć do 1kliknięcia teoretycznie (teoretycznie dlatego że będąc na innej stronie niż główna, by schować surkę musiał być najpierw przejść na główną a dopiero kliknąć schowanie, na to samo by wyszło wchodząc w logistykę i chowając surkę Tongue. rozumiem że gdyby było z 4-5kliknięć to wtedy można by rozmawiać o takim ułatwieniu pracy, ale nie mów że 2kliknięcia są dla ciebie tak uciążliwe Tongue czyżby taki leń cię dopadł? Smile
Odpowiedz
#6
Nie,nie len.Skleroza Smile Czesto mi sie zdarzalo nie chowac jej,bo zapominalem.A jakbym mial na glownej,to bym widzial.Wiem,ze moge zerknac na ilosc surowki ale jednak ten przycisk by mi pomogl pamietac.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zwiększenie poziomu magazynów do 25 mablo 19 23.836 30-01-2015, 13:33
Ostatni post: gosiek2

Skocz do: