Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Płatności
#1
Witajcie.
Od dziś można dokonywać płatności w grze w celu zakupienia punktów Platinium.

Na chwilę obecną system płatności przyjmuje tylko walutę polską i może w przyszłości zostanie to rozszerzone do większej ilości waluty.
Jednak istnieje możliwość już dziś kupowania PP w innej walucie niż PLN. Aby to zrobić to po wybraniu określonej ilości PP jaką chcemy zakupić oraz przejściu do systemu płatności jako kanał płatności wybieramy PayPal. A dalej postępować zgodnie z informacjami na stronie.

Jeśli napotkacie jakieś problemy z systemem płatności to proszę zgłaszać na forum lub poprzez e-mail.

Dodatkowo informuje że PP są globalne. Oznacza to że w przypadku otwarcia kolejnych galaktyk te same PP można będzie użyć na każdej galaktyce a ich zużycie wciąż będzie stałe bez znaczenia na ilość galaktyk na których gramy.
To taki wyjątkowy ukłon w waszą stronę od nas że raz zakupione PP będą dawać dostęp premium na każdej gali jakiej grać będziecie.

Aktualny cennik PP:
120PP - 6 PLN
250PP - 12 PLN
390PP - 18 PLN
540PP - 24 PLN

Zużycie dzienne PP to 4, co daje 120/4=30 dni trwania konta premium.
Tak więc już za 6 PLN można mieć konto premium.

Odpowiedz
#2
A co dokładnie daje konto premium?
Odpowiedz
#3
Dostęp do narzędzi w grze znajdujących się pod zakładką "Narzędzia". Wszystkie za wyjątkiem WarSima który jest ogólnodostępny.
Jest jeszcze "Szpieg galaktyczny" na mapie galaktyki. Ale to kontrowersyjne narzędzie które być może zostanie zablokowane całkowicie aby nie ułatwiać wilkom skubanie owieczek Wink
W przyszłości usprawnień może być więcej. Ale to w głównej mierze zależy od was samych na co wpadniecie za pomysł Wink

Odpowiedz
#4
Szpieg galaktyczny jest bardzo przydatny i pomocny mi wielce i nie pozwalam zabierać!

Hmmm po raz pierwszy otworzyłem zakładnkę 'narzędzia' i ło jejku tam jest interceptor Big Grin

P.S.

Może jednak PayU albo DotPay? Bo jak mam wchodzić na transferuj.pl tylko po to, żeby i tak się osobno logować do banku i wklejać osobiście, to mi się nie chce w chuj.
Odpowiedz
#5
Na chwilę obecną posiadamy taki system płatności jakim jest "Transferuj.pl" gdyż był najbardziej otwartym dla mnie i nie wymaga posiadania firmy  a jego dokumentacja wdrożenia systemu jest na tyle przejrzysta że udało mi się wdrożyć ten mechanizm w niecały dzień.
Co do DotPay to od jakiegoś czasu oni nie istnieją. A przynajmniej nie wyświetla się ich strona. A wujek Google nic nie mówi na temat jakoby mieli adres zmienić. Więc podejrzewam że zwyczajnie ich zamknęli za coś Tongue
Inne system płatności takie jak PayU są niestety na razie zbyt skomplikowane do wdrożenia u nas lub zbyt słabo wyjaśnione co i jak zrobić aby działało.
Co nie znaczy że w przyszłości nie zmienię systemu płatności, a może zastosuje kilka aby każdy miał wybór gdzie mu najłatwiej będzie płacić.
Ale żeby w przyszłości wiedział jakie banki wyłączyć z jakiego systemu płatności to proszę o napisanie w jakim banku macie konto i mniej więcej na ile płatności z tego banku są dla was łatwe, ewentualnie co stwarza utrudnienie.
Dla przykładu podam że ja mam konto w Banku Zachodnim i dla mnie płatności w transferuj.pl są identycznie łatwe jak w DotPay w którym byliśmy dawniej.

P.S.
Właśnie dziś została dokonana płatność z zagranicznego konta za pomocą PayPal. I przeszło to bez najmniejszych zgrzytów. Tak też z każdego kraju można dokonywać zakupów PP.
Oraz dodatkowo PayPal oferuje płacenie kartami debetowymi z każdego kraju, w tym również i z Polski.
Tak więc system płatności na chwile obecna mamy wystarczający dla każdego kto chce dokonać płatności.

Odpowiedz
#6
http://www.dotpay.pl/
Odpowiedz
#7
(21-12-2014, 18:01)nihillogin napisał(a): http://www.dotpay.pl/

Musze przyznać że dopiero dziś ujrzałem że strona dotpay działa nadal. Widocznie mój poprzedni dostawca blokował tą stronę bo od dziś mam internet z innego źródła.
Ale mimo wszystko na razie i tak więcej przemawia za transferuj.pl gdyż ostatnio dokonywałem wypłaty z ich konta na swój i trwało do ledwie 24h gdzie w dotpay takie wypłaty trwały ponad miesiąc :/

Odpowiedz


Skocz do: