Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolory wiadomosci
#1
Proponuje zmienic kolor raportu wojennego, na inny niż czerwony, w sytuacji gdy nasza flota/obrona wygrała potyczkę.
Odpowiedz
#2
Jestem za pomysłem , bo to mylące , a po za tym myślę nad zmianą skryptu wiadomości na jakiś "modniejszy"
Odpowiedz
#3
Zmiana koloru to żaden problem, można zrobić pod warunkiem jak otrzymam od was konkretny kolor jaki chcielibyście tam ujrzeć Big Grin

Co do zmiany skryptu wiadomości na modniejszy to już spora przeróbka która w obecnym silniku jest zbyt kosztowna czasowo i jedyne zastosowanie tego widzę w nowym silniku gry.

Odpowiedz
#4
To akurat chyba proste..
Jeśli Agresor wygra wojne = zielony
Jeśli Agresor przegra wojne = czerwony.
jeśli jest tak jak indziej ze w starciu o podobnej mocy uczestników, Agresor przegra a część floty bedzie wracała na planete to kolor pomarańczowy. Smile
Odpowiedz
#5
(06-01-2015, 10:10)MICKER napisał(a): To akurat chyba proste..
Jeśli Agresor wygra wojne = zielony
Jeśli Agresor przegra wojne = czerwony.
jeśli jest tak jak indziej ze w starciu o podobnej mocy uczestników, Agresor przegra a część floty bedzie wracała na planete to kolor pomarańczowy. Smile

Zielony kolor już mamy zarezerwowany dla takich wiadomości jak dla misji: transportuj, zachowaj, stacjonuj. Więc zastosowanie tego koloru dla udanych ataków może być mylne.
Może powinniśmy skupić się na kolorze jaki mamy użyty w grze do ataków.
I tak mamy:
Niebieski - Dla ataków które my wykonujemy na kimś
Czerwony - Jeśli ktoś wykonuje na nas

Tak więc dobrym kolorem dla udanych ataków byłby właśnie ten z grupy niebieskich kolorów.
Pozostaje kwestia dla ataków remisowych i tutaj twój pomarańcz mógłby się już spokojnie nadać gdyż takiego koloru nie mamy użytego w wiadomościach.

Odpowiedz
#6
A zbieranie zlomu nie ma pomaranczowego?
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  System wiadomości Borg 2 4.714 05-04-2015, 19:01
Ostatni post: Borg
  Kosz na wiadomosci Creatura 0 2.249 11-01-2015, 13:54
Ostatni post: Creatura

Skocz do: