Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Server cooler death
Jak zapewne zauważyliście to ostatnie kilka dni nasza gra źle działała. Problemy te były spowodowane tym że padło nam chłodzenie w wynajmowanym serwerze przez co nasza maszyna dosyć często sama się resetowała.
Na szczęście problem został dosyć szybko zdiagnozowany, bo od momentu pierwszego maila z monitem o niedziałaniu naszej maszyny do informacji że przyczyna tych awarii jest uszkodzone chłodzenie było mniej jak 24h.
Pechem zaś tych awarii jest to że muszą się one nam zdarzyć wtedy jak ja jestem gdzieś na wyjeździe lub w miejscu gdzie dostęp do netu mam znikomy i nie mam jak szybko zareagować na takie przypadki.

Dlatego kolejny raz przepraszam za wynikłe problemy i informuje że każde konto które nie jest na urlopie otrzymało urlop systemowy, trwający do soboty 2015-09-19, w celu zabezpieczenia waszych znienacka powracających flot.
Dodatkowo informuje że każde konto otrzymuje 150PP w ramach zadość uczynienia i nagrodę za cierpliwe czekanie na naprawienie błędu.

Co do mojego nieregularnego pojawiania się na forum oraz w grze to nie mogę nic obiecać że to się poprawi. Niestety moja praca jest nieobliczalna i prawie nigdy nie wiem gdzie mnie rzucą kolejnego dnia  Dodgy
Ale to co mogę wam obiecać to że gra nie umrze, w sensie że nie mam w planach rezygnacji z utrzymywania serwera.

Odpowiedz

Skocz do: