Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Armagedon Botów
#1
Czy ja mógłbym sie dowiedziec co to się ***** dzieje?
Dziś 19 Grudnia, miedzy 16:17 a ok 18:30,
Mialem 475 wiadomości o szpiegowaniu....
Ja wszystko rozumiem ale to chyba przesada...
Odpowiedz
#2
z czego 469 to moje :p
Odpowiedz
#3
(24-12-2015, 12:00)Lucek napisał(a): z czego 469 to moje  :p

żeby było śmiesznie to nie... bo przelukałem kilkanaście wiadomości i znalazłem co najmniej 5osób. wiec było by niemożliwe Smile
a by uściślić od kilku osób po kilka skanów na różne planety... wiec przyjmując że 4osoby po np5 skanów. to mamy 20wiadomości... wiec przy 475wiadomościach, jedynie 455 mogłyby być twoje. ale to jedynie teoria bo nie patrzyłem wszystkich wiadomości.. jedynie 2 strony po 20skanów. Smile
Odpowiedz
#4
Co jest {biiip} z tymi botami, ledwo straciłem niebieski kolor a już posypały się skany, ok rozumie, ale tego nie rozumie jak nowy niedoświadczony gracz ma szansę na polubienie gry, kiedy ja już trochę w tą grę grałem i w pół godziny straciłem flotę którą budowałem w mękach tyle czasu (Mega TR -30 godz). Jak w dwa tygodnie nowy gracz ma się nauczyć grać? Bo w tym czasie jest cisza i spokój i gdy tylko ochrona się skończy zaczyna się brutalna walka z botami, które wiedzą więcej niż przeciętny gracz.





@Fredy17, nie wiem czy umiesz czytać czy nie, ale jeśli jest już jakiś wątek o problemie takim samym bądź bardzo podobnym do twojego, i widnieje on na górze listy wątków, to umieszczasz swój post w nim a nie otwierasz nowy wątek.
Post Przeniesiony do tego wątku. @MICKER
Odpowiedz


Skocz do: