Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Awaria Serwera
Exclamation 
Znów doszło do większej awarii serwera i zatrzymały się budowle
(pewnie i badania i produkcja w stoczni) na --:--:-- .
Zgłosiłem już wyżej, wiec tylko czekać... Innego wyjścia nie ma...
Odpowiedz
tak jest już od samego.rana od 6 nie pisałem.tu postów bo i tak ich nikt nie czyta, MIK jest tak jak.mówisz budynki Badania i flota wszystko stoi, czekać tylko aż flota nie będzie mogła wylądować

chyba trzeba zacząć ogródek na lato sprzątać bo jakoś tracę ochotę ganiania się z botami
Odpowiedz
nie wiem. wcześniej nie zauważyłem.. dopiero teraz niedawno zauważyłem że znów padło...
Zgłosiłem już do @Chinczyk'a , a ten miał do @Optiego napisać, bo był ostatnio na FB...
Zobaczymy niebawem, mam nadzieje że szybko zareaguje...
Odpowiedz
Napiszę to tutaj bo.może Opti w końcu tu zajrzy i to.przeczyta , może dałby komuś uprawnienia do takowego działania w razie problemu to po.1 po 2 moze jakiś lepszy rozgłos o grze i wyzerowanie statystyk? by dac szanse nowym chetnym i po 3 delikatnie przyspieszyć galę, szczerze nie wiem jaka prędkość jest teraz ustawiona ale myślę że + 50% nikomu by niezaszkodzilo trochę dno czekać prawie 40min i łapać zonka

to.moja propozycja do przemyślenia i do przeanalizowania przez operatora o ile się pojawi

dodam jeszcze ze.przyspieszylbym też budowę statkow nie po 22sek jak to.pancek się.buduje tylko np 5 sek
Odpowiedz
(01-03-2016, 20:05)Lucek napisał(a): Napiszę to tutaj bo.może Opti w końcu tu zajrzy i to.przeczyta , może dałby komuś uprawnienia do takowego działania w razie problemu to po.1 po 2 moze jakiś lepszy rozgłos o grze i wyzerowanie statystyk? by dac szanse nowym chetnym i po 3 delikatnie przyspieszyć galę, szczerze nie wiem jaka prędkość jest teraz ustawiona ale myślę że + 50% nikomu by niezaszkodzilo trochę dno czekać prawie 40min i łapać zonka

to.moja propozycja do przemyślenia i do przeanalizowania przez operatora o ile się pojawi

dodam jeszcze ze.przyspieszylbym też budowę statkow nie po 22sek jak to.pancek się.buduje tylko np 5 sek

Po pierwsze, pisane było Optiemu i Chinczykowi na FB.

Po drugie, co do uprawnień to ktoś musiałby mieć wiedzę na temat gdy od strony jej mechanizmu.

Po trzecie, Fakt, rozgłos by się przydał.. ale po co on skoro grą na chwile obecną nikt nie zarządza?

Po czwarte, co do przyspieszenia to tak, trochę mogłoby być przyspieszone jeśli chodzi o szybkość lotów floty, o stocznie można polemizować, ale nie ukrywając była już o tym wcześniej mowa, i większość wypowiedziała się że nie chce szybszej rozgrywki, Wiec jeśli potrzebujesz większych prędkości to są gry takie jak progamela.
Poza tym zamiast tyle zmieniać, to prędzej mogłaby być odpalona znowu druga galaktyka (G2) albo i trzecia..
Ale i tak mamy mało osób do gry..

Po piąte i ostatnie, już spory czas temu zgłaszałem o lekką rozbudowę gry, wiec po rozbudowaniu jej, reset statystyk miałby nacje bytu, a na moment gdy gra nie jest wgl rozbudowywana to jaki jest sens? Tym bardziej że na chwile obecną gra stoi w miejscu,, ehh
Odpowiedz
Przepraszam za brak długiej odezwy ze swojej strony, ale jak zwykle życie mnie pokonało swoimi problemami.
Zajmuje się naprawami błędów serwera.
Oto lista mi znanych błędów które wiem i jak coś pomijam lub zwyczajnie umknęło mojej uwadze to piszcie a też się tym zajmę.
  1. Wiszące budowle oraz loty
  2. brak obrazków
Na razie każde konto otrzymało urlop systemowy do niedzieli a jak skończę wszystko naprawiać to opisze dokładny temat na forum co i jak

Odpowiedz