Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeprowadzka
Witajcie drodzy galaktyczni władcy  Cool  
Jak zapewne niektórzy zauważyli to nastąpiła sylwestrowa przerwa w działaniu gry, związana ona była z przeprowadzką gry na nowy serwer. 
Jakie korzyści mamy po takiej przeprowadzce?
  1. Stabilność - Stary serwer z racji częstych ataków miewał czasami momenty w których jego stabilność w działaniu była zachwiana. Aby walczyć z tymi ataki sam osobiście musiałem dokonywać pewnych działań na serwerze, a nie zawsze miałem na to czas. Na nowym serwerze tym się zajmują już wykwalifikowani ludzie.
  2. Bezpieczeństwo - Nowy serwer posiada doskonały mechanizm szyfrowanego łączenia i od teraz logując się na wasze konta nie musicie się obawiać że ktoś przypadkiem wykradnie wasze dane.
  3. Trwałość sesji - Na nowym serwerze już nie będziecie wylogowani podczas braku bezczynności na swoich kontach, o ile nie zmieni się wam IP. Tak więc teraz trzeba uważać pozostawiając zalogowaną grę na nieswoich komputerach.
  4. Cena - No i chyba najważniejsze co powinno ucieszyć nas wszystkich a mianowicie koszty. Cena wynajmu starego serwera na miesiąc kosztuje tyle ile nowego na pół roku. Tak więc teraz będę wam rzadziej marudził że gra "bankrutuje"  Wink
Z powodu zamknięcia gry na czas przeprowadzki, na każde konto które nie posiadało włączonego aktywnego urlopu został załączony urlop systemowy trwający do dnia 08.01.2017 godz 12:00
Jeśli zauważycie pewne utrudnienia z działaniem gry proszę zgłaszać na forum lub na adres support@space-elite.ovh

Odpowiedz
Przydało by się w końcu rozbudować grę Smile... Wtedy były by jakieś konkretne korzyści Smile
Odpowiedz
Takie mam plany aby coś rozbudować w grze ale żeby jednocześnie nie obiecywać jak zwykle gruszki na wierzbie to będę opisywał tylko to co na pewno będę robić lub miał w planach zająć się tym w najbliższym czasie.

Jedno jest pewne że szatą graficzną nie zajmę się gdyż do tego potrzeba porządnego grafika, lub nawet kilku, na którego/ych nas nie stać Tongue

Odpowiedz

Skocz do: