Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reset lub nowa gala?
#1
Witam. Dostałem informację bodajże wczoraj lub przed wczoraj, że Gra znów ruszyła.
Wszystko pięknie i ładnie. Bardzo mnie to cieszy. Chciałbym znów zagrać. Ale nie z taką różnicą punktową jaka jest obecnie. 
Czy będzie zakładana nowa gala albo obecna resetowana?

Bo top gracze to już mają tyle Mln punktów że to nie ma sensu dołączać do obecnej gali.
Odpowiedz
#2
Wiesz co , rozmawiałem o tym z Optimusem przy czym możesz spokojnie dostać konto bota których zostało kilka do rozdania , wtedy będziesz miał rozbudowane konto gotowe do gry co Ty na to ?
Odpowiedz
#3
Na chwilę obecną, nie ma jednoznacznych planów, czy będzie nowa gala czy obecna resetowana. Wszystko zależy od tego ile osób zareaguje na odzew i jakie przy tym będą mieli oczekiwania.
Dlatego nie ma co się poddawać i może warto zagrać, chociażby po to aby sobie przypomnieć grę i wpaść w tryb łowcy Wink

Odpowiedz
#4
(08-03-2020, 16:20)God_GW napisał(a): Witam. Dostałem informację bodajże wczoraj lub przed wczoraj, że Gra znów ruszyła.
Wszystko pięknie i ładnie. Bardzo mnie to cieszy. Chciałbym znów zagrać. Ale nie z taką różnicą punktową jaka jest obecnie. 
Czy będzie zakładana nowa gala albo obecna resetowana?

Bo top gracze to już mają tyle Mln punktów że to nie ma sensu dołączać do obecnej gali.

Bierz konto bota i wracaj do gry ja już sobie przypominam jak to kiedyś było...
[Obrazek: 324]
Odpowiedz
#5
Witaj Optimus Smile . Ja obecnie stukam na Ugameli od 150dni i rozważam właśnie urlop tam bo mnie z top2 floty strącili buahah Big Grin Tyle że tutaj na główne konto się nie mogę zalogować, a reg nie idzie bo nick zajęty albo zakazany, mimo że w grze go nie ma... Z innej nazwy musiałem się zarejestrować. ;/
Odpowiedz
#6
@Micker a poprzedni email przeszedł czy na jakimś nowym rejestrowałeś?
Bo mieliśmy jakaś starą bazę userów, która nie usunęła się wraz z kasacją konta w grze i wczoraj musiałem kasować to ręcznie.

Odpowiedz
#7
Tzn na głównym koncie "MICKER" miałem już na tyle wszystko rozbudowane że nie było co robić więc założyłem drugie konto z drugiego maila "Pudell" ale nie dostałem maila do aktywacji. Zarejestrowałem się obecnie tym drugim mailem ale na nick "Pudellson". ponieważ oba poprzednie pokazywało że zajęty albo zakazany.
Odpowiedz
#8
Wiadomość dostałem na starego emaila. Którym tutaj grałem.
Borga pamiętam bardzo dobrze. Szczerze ? Wolałbym zagrać od zera ale nie z taką różnica punktową. W 3 lata bym top 100 nie dogonił.
A. Radochy z gotowego konta bym nie miał żadnej.
Dajcie znać mailowo jak wystartuje nowa gala. Zagram na pewno.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowa skrzynka pocztowa Creatura 0 3.231 05-04-2015, 11:46
Ostatni post: Creatura

Skocz do: