Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odzysk hasła do gry.
#1
Witam wczoraj pròbowałem zalogować się do gry przez telefon i system twierdzi że niewłaściwe hasło.Co gorsze przez przeglądarkę w komputerze stacjonarnym też się nie da ,dodam że hasło przeglądarka pamięta.Od tego momentu nie mogę się zalogować do gry.Zapytam gdzie opcja odzysku hasła?
Odpowiedz
#2
(02-11-2022, 09:00)MikellluS napisał(a): Witam wczoraj pròbowałem zalogować się do gry przez telefon i system twierdzi że niewłaściwe hasło.Co gorsze przez przeglądarkę w komputerze stacjonarnym też się nie da ,dodam że hasło przeglądarka pamięta.Od tego momentu nie mogę się zalogować do gry.Zapytam gdzie opcja odzysku hasła?

Po pierwsze nie podałeś czy chodzi o G1 czy G2, po drugie nie napisałeś Nicku, po trzecie kiedy ostatni raz logowałeś się na grę? Pytam o udane logowanie czyli kiedy ostatni raz grałeś... Po czwarte z tego co wiem, nie ma formularza odzyskiwania hasła, wszystkim ręcznie zajmuje się @Optimus Smile
Odpowiedz
#3
(04-11-2022, 18:52)MICKER napisał(a):
(02-11-2022, 09:00)MikellluS napisał(a): Witam wczoraj pròbowałem zalogować się do gry przez telefon i system twierdzi że niewłaściwe hasło.Co gorsze przez przeglądarkę w komputerze stacjonarnym też się nie da ,dodam że hasło przeglądarka pamięta.Od tego momentu nie mogę się zalogować do gry.Zapytam gdzie opcja odzysku hasła?

Po pierwsze nie podałeś czy chodzi o G1 czy G2, po drugie nie napisałeś Nicku, po trzecie kiedy ostatni raz logowałeś się na grę? Pytam o udane logowanie czyli kiedy ostatni raz grałeś... Po czwarte z tego co wiem, nie ma formularza odzyskiwania hasła, wszystkim ręcznie zajmuje się @Optimus Smile

G1, data ostatniego zalogowania  1 list, mam podać nick??  tak publicznie??żeby mi po koncie jechali?
Odpowiedz
#4
Podejrzewam błąd albo to już ten czas o którym mówił @Optimus #Restrukturyzacja ponieważ G0 już stoi, ale i na G0 i na G1 nie można się zarejestrować. Musimy poczekać aż @Optimus wróci i ogarnie sytuacje ;/
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Problem z płynnością gry fjoluxx 2 3.857 07-08-2018, 08:58
Ostatni post: fjoluxx

Skocz do: