Ankieta: Podoba Ci się pomysł
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak podoba
0%
0 0%
Nie podoba
75.00%
3 75.00%
Obojętne
25.00%
1 25.00%
Razem 4 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niszczenie planet/kolonii obrońcy
#1
Rainbow 
Witam
Moja propozycja na dzisiaj którą przedyskutowałem trochę wczoraj z optimusem chciałem przedstawić Wam.
Być może się spodoba, a być może nie.


Nowa jednostka zwana Rakietą Międzyplanetarną
Jej celem byłoby niszczenie kolonii przeciwnika pod warunkiem że użylibyśmy ich kilku.
Oczywiście zbudowanie takiej rakiety wymagałoby bardzo wysokich badań i odpowiednich budynków. Podobnie jak Drakkar
Żeby dostęp do niej nie był za prosty.

Ucieczka przed rakietą była by bardzo prosta.
Aby nie wymyślać kolejnej jednostki typu, tarcza antyrakietowa itp.
Wystarczyłoby mieć Generator planetarny dzięki któremu moglibyśmy przenieść planetę na inne współrzędne i dodam tutaj co jest bardzo ważne.
Że planeta mogłaby być przeniesiona nawet w momencie lotu rakiety Międzyplanetarnej.

Ważnym aspektem jest też to aby taki lot rakiety był przez dłuższy czas widoczny.

No i bym zapomniał.
Kogo można by było atakować.
Aby nie było sytuacji że gracze z top10 niszczyliby graczy którzy ledwo zeszli z czasu ochronnego.
Moja propozycja jest taka.

np. gracz na pozycji 50 mógłby atakować wszystkich do top1.
Natomiast w dół tylko o kilka pozycji oraz osoby które mają generator planetarny w razie by uciec.
#2
Osobiscie jestem przeciwny.... Idziesz do pracy wracasz a Twoich planet nie ma... chyba nie w tym kierunku powinno to zmierzac. I tak mamy juz boombowce, ktore praktycznie nie sa uzywane a tu kolejna jednostka i to mocno kontrowersyjna jak dla mnie
Na słowa „Nie możesz” ciśnięte w twoim kierun­ku, od­wróć się i od­po­wiedz „No to patrz”
#3
Ja rowniez jestem na NIE,bo zeby umknac,to bym musial przerywac badania czy budowanie,a to sie wiaze z kosztami i strata czasu.Chyba,zeby uzywac tylko do planet z "i"
#4
No właśnie nie. W sytuacji ataku Rakiety między planetarnej nie musiałbyś przerywać budowy czy badań.
Tylko jak słusznie Mortis zauważył problemem jest tutaj aktywność ."Idziesz do pracy wracasz a Twoich planet nie ma..."

Powiem szczerze, że rozmyślałem nad tym pomysłem pod względem obrony, oraz budowy. Ale uciekł mi fakt, że może dojść do tego podczas nie obecności Naszej.

A znowu niszczenie graczy z [i] jest raczej zbędne. Skoro zrezygnowali z gry to raczej już nie wejdą i na nic ich planeta.


Może zamiast tego.
Przejmowanie planet/kolonii graczy z [i] Jak to Optimus wczoraj mówił.
#5
Może zamiast tego.
Przejmowanie planet/kolonii graczy z [i] Jak to Optimus wczoraj mówił.
[/quote]

hmmm.... no ok. ale to rodzi kolejne pytanie.
przejmujesz taka planete w zamian za pozbycie sie jednej ze swoich, czy znowu kolejny paradoks i zdazamy do posiadania niezliczonej liczby planet?
Na słowa „Nie możesz” ciśnięte w twoim kierun­ku, od­wróć się i od­po­wiedz „No to patrz”
#6
No pewnie że ograniczona ilość.
#7
(06-01-2015, 14:52)SUICIDE napisał(a): No pewnie że ograniczona ilość.

To nie trzeba do tego zadnego nowego statku, bo mysle, ze moglby sluzyc do tego voyager... Po co dodawac kolejne statki skoro i tak bombowce w tej chwili sa w zasadzie bezuzyteczne? A i nowi gracze mieliby szanse na przejmowanie takich planet co ulatwiloby im rozwoj...
Na słowa „Nie możesz” ciśnięte w twoim kierun­ku, od­wróć się i od­po­wiedz „No to patrz”
#8
Dobra wydaje mi się, że propozycja nie ma dalszego sensu.
Proszę admina o zamknięcie tego wątku.
#9
Zamykam temat.
Jednakże nie ma co się zniechęcać do kolejnych pomysłów gdyż z kilku względnie bezsensownych pomysłów można stworzyć jeden wart zastosowania.



Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Paski pojemności na liście planet mablo 1 3.541 29-01-2015, 08:38
Ostatni post: Optimus

Skocz do: