Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pozyczki
#1
Taka luzna mysl w ramach sondazu

co myslicie o wprowadzeniu "pozyczek" surowki?

Chodzi mi o oprocentowane pozyczki od innych graczy spoza sojuszu.Np pozycza sie 1k kwarcu i za 3 dni trzeba oddac 1,5k.A jak nie oddasz,to z automatu z Twoich planet znika i idzie do wierzyciela
Odpowiedz
#2
A co jeśli nie ma surowców na planecie? Wtedy komornik zabiera Pancerniki Tongue hehehe

Pomysł spoko bo często mi czegoś brakuję.
Ale zaraz ktoś napiszę, że zawsze możesz zrobić zamianę za surowiec którego masz nadmiar.
Odpowiedz
#3
Po 1 primo- nie zawsze masz nadmiar.
Po 2 secondo-nie zawsze ktos ma na sprzedaz to i w takiej ilosci jaka potrzebujesz
A po 3 trito-lichwa jest cool Big Grin Tongue
Odpowiedz
#4
Pomysł jest fajny, ale co na to Optimus.
Poza tym reszta też milczy.
Odpowiedz
#5
Ja tam osobiście nie widzę przeciwwskazań aby taki bank powstał lub ewentualnie rozszerzyć działalność bankowi rezerw.
W sumie niech ta nazwa do czegoś zobowiązuje Wink
Teraz trzeba by tylko go dopracować o takie kwestie jak:
  1. Procent pożyczki
  2. czas do spłaty i ewentualne kary
  3. inne zależności które by mówiły kiedy można a kiedy niemożna wziąć taką pożyczkę

Odpowiedz
#6
Dokladnie, no przeciez nie kazdy powinien miec taka mozliwosc. Ja osobiscie nie mam nawet zamiaru korzystac z tego. Przeciez na tym polega ta gra, zeby rozbudowywac sie na tyle rozsadnie, zeby robic to jak najlepiej.... ja nie wiem, nie mam takich problemow jak wy. Nie mam na cos, to dozbieram i juz mam. Zawsze mozna uzyc opcji handel....
Pozyczysz od kogos i co jak nie bedziesz mial z czego oddac? Przeciez skoro nigdy nie ma sie na zbyciu :-D To wasze slowa. Proponuje za kare rozbierac budynki i z tego automatycznie oddawac
Na słowa „Nie możesz” ciśnięte w twoim kierun­ku, od­wróć się i od­po­wiedz „No to patrz”
Odpowiedz
#7
Jak nie będziesz miał z czego oddać to Komornik zabierze Tobie pancerniki. Albo naklei nalepkę na Kopalnie żebyś bardziej się zadłużył Tongue
Odpowiedz
#8
(10-01-2015, 13:03)SUICIDE napisał(a): Jak nie będziesz miał z czego oddać to Komornik zabierze Tobie pancerniki. Albo naklei nalepkę na Kopalnie żebyś bardziej się zadłużył Tongue

Zauwaz, ze nie kazdy buduje flote Big Grin wiec proponuje rozebrac budynki o wartosci 2 x wiekszej niz zaciagnieta pozyczka, przy czym pozyczka moglaby byc w wysokosci max 30-40% wartosci budynkow
Na słowa „Nie możesz” ciśnięte w twoim kierun­ku, od­wróć się i od­po­wiedz „No to patrz”
Odpowiedz
#9
No jakimś rozwiązaniem to jest. Lub Ewentualnie zmniejszyć wydobycie z kopalni o ileś Procent.
Ta ilość procent była by ratą za spłacenie pożyczki.
Oczywiście procent zależałby od kwoty jaką byśmy pożyczli.
Ale wydobycie nie mogłoby się zmniejszyć więcej jak o powiedzmy 75%
Odpowiedz
#10
(10-01-2015, 13:58)SUICIDE napisał(a): No jakimś rozwiązaniem to jest. Lub Ewentualnie zmniejszyć wydobycie z kopalni o ileś Procent.
Ta ilość procent była by ratą za spłacenie pożyczki.
Oczywiście procent zależałby od kwoty jaką byśmy pożyczli.
Ale wydobycie nie mogłoby się zmniejszyć więcej jak o powiedzmy 75%
Tzw siada komornik na wydobyciu Wink
No pomysł rośnie Big Grin

Odpowiedz


Skocz do: