Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czego lubisz słuchać? Podziel się z nami!
Brakuje tu rozmów choćby nawet luźnych na różne tematy więc w tym temacie zarzućcie jakimiś linkami do YouTube z muzyką której lubicie słuchać.
Ja od siebie rzucę pierwszy....

Jakiś czas temu dzięki znajomemu trafiłem na tych 2 młodych co robią nawet ciekawy rap.
Luźne traki których miło się słucha  Smile

Toczek/Prus - Chcemy Więcej

Toczek/Prus - Dziecko

Oczywiście można dodać luźno linka i oczywiście podpisać jak się nazywa utwór,
ale mile widziane umieszczanie normalnego odnośnika poprzez "Wstaw link"
w opcjach pisania posta. Oczywiście jak ktoś zna BBCode to może pisać ręcznie Smile

Pozdrawiam i zapraszam do dzielenia się muzyką Smile
Odpowiedz
Ludziska rozmawiać nie chcą i muzyki nie słuchają. Big Grin
Odpowiedz
(10-03-2015, 23:46)gosiek2 napisał(a): Ludziska rozmawiać nie chcą i muzyki nie słuchają.  Big Grin

Po prostu tylko są na forum jak coś potrzebują, a tak to już się odezwać nie ma po co... Tongue
Słuchają ale jedynie siebie siedząc przed kompem NoLife Tongue
Tałi - Uśmiecham się do wspomnień znów (prod.Proze)
Odpowiedz
Prawdę mówiąc, to ja też nie mam czasu niczego konkretnego posłuchać. Czasem radio brzęczy, ale głównie nasłuchuję czy przypadkiem któreś z dzieci nie krzyczy: Mamo zostaw ten komputer, bo ja chcę jeść Big Grin Big Grin
Odpowiedz
Ja tam słucham różną muzykę ale kiedy wykonuje jakąś prace przy której wskazane jest skupienie a jednocześnie denerwuje mnie cisza wokoło mnie to włączam tą muzykę Wink

Background Music Instrumentals - relaxdaily - B-Sides N°1

Spokojna i długa muzyczka która sobie może w tle brzęczeć Wink

Odpowiedz
Ja to juz stary jestem wiec i staroci slucham Big Grin
X-Perience - A Neverending Dream
Na słowa „Nie możesz” ciśnięte w twoim kierun­ku, od­wróć się i od­po­wiedz „No to patrz”
Odpowiedz
Moje ulubione to: Halina Frąckowiak, Iza Trojanowska, Zdzisława Sośnicka no i genialny Zbyszek Wodecki.
A z zespołów: Republika, Sztywny Pal Azji, Lombard i Maanam.
[Obrazek: 208.png]
Odpowiedz
A ja jedyne co ostatnio slucham,to trajkotanie mojego syna.Zwlaszcza utworu pt "A dlaczego??" Big Grin
Odpowiedz
(14-03-2015, 10:32)Creatura napisał(a): A ja jedyne co ostatnio slucham,to trajkotanie mojego syna.Zwlaszcza utworu pt "A dlaczego??"  Big Grin

A znasz odpowiedzi na wszystkie "a dlaczego?". Ja nie znałam.
Odpowiedz
(16-03-2015, 07:22)gosiek2 napisał(a):
(14-03-2015, 10:32)Creatura napisał(a): A ja jedyne co ostatnio slucham,to trajkotanie mojego syna.Zwlaszcza utworu pt "A dlaczego??"  Big Grin

A znasz odpowiedzi na wszystkie "a dlaczego?". Ja nie znałam.

Oczywiscie,ze znam.Ja odpowiadam (po kolejnej probie wytlumaczenia) "bo dlatego" . I temat zakonczony.Syn nie ma wiecej pytan Tongue (nie ma glupich pytan.Sa tylko glupi ludzie zadajacy te pytania Big Grin )
Odpowiedz

Skocz do: