Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Automatyka
Automatyka nie działa , ładowanie magazynów nie działa, to chyba problem z skryptem który to robił , pewno cron nie działa Tongue
Odpowiedz
Nie działa, ale na dniach postaram się tym zająć.

Odpowiedz
(14-01-2015, 10:01)Optimus napisał(a): Nie działa, ale na dniach postaram się tym zająć.

No prosze Cie, to nie ma sensu... Skoro ludziom przeszkadza mozliwosc wstrzymania produkcji nawet na chwile to jaki ma to sens? Ustawie sobie ladowanie co 30 minut i nie musze zagladac nawet.. Dla mnie to jest wlasnie zabijanie gry bo nie mobilizuje do aktywnosci
Na słowa „Nie możesz” ciśnięte w twoim kierun­ku, od­wróć się i od­po­wiedz „No to patrz”
Odpowiedz
Sens wprowadzenia Automatyki jak najbardziej jest. Wyjaśnię dlaczego.
Przyjmijmy hipotetycznie że jestem graczem który nie lubi jak za często ktoś zabiera mi duże ilości surowców a z racji że moja specyfika pracy nie pozwala mi zalogować się do gry w trakcie jej trwania. To niestety ale szybko bym się mógł zniechęcić do gry kiedy widział bym regularne ataki farmiące na moje planety a do tego nie widział bym żadnej możliwości przeciwdziałania.
A tak mógłbym ustawić o tzw godzinie szczytowej mojej nieobecności automatyczne zadanie załadunku magazynów.
Za szczytową godzinę przyjmujemy taką która jest dokładnie połową godziny naszej nieobecności.
Przykładowo pracuje od 8-16. Wychodzę do pracy o 7 a wracam z pracy o 17. Więc teoretycznie nie ma mnie 10h w domu
Szczytowa godzina to 5h nieobecności a więc 7:00 + 5h = 12. Tak więc najbardziej optymalne ustawienie zadania będzie własnie o godzinie 12:00.
Oczywiście niesie ze sobą to pewne ryzyko bo może mnie ktoś zaatakować o 11:50 i cały mój misterny plan chowania surki legnie w gruzach. Ale w przypadku jak będą to codzienne regularne ataki o podobnej godzinie to weryfikuje swoje ustawienie zadania i wróg niewiele zgarnie Wink

Co do ustawienia zadania co 30 minut to niestety nie uda się to. Bo będą limity max 1-2 zadania na dzień. W odstępach nie mniejszych jak 4 godziny.

Tak więc automatyka ma za zadanie tym graczom którzy nie maja takiej możliwości być ciągle online poczuć choć namiastkę możliwości wykiwania wroga, ale jednocześnie ma nie odbierać całkiem możliwości farmienia Wink

Odpowiedz
(14-01-2015, 11:41)Optimus napisał(a): Sens wprowadzenia Automatyki jak najbardziej jest. Wyjaśnię dlaczego.
Przyjmijmy hipotetycznie że jestem graczem który nie lubi jak za często ktoś zabiera mi duże ilości surowców a z racji że moja specyfika pracy nie pozwala mi zalogować się do gry w trakcie jej trwania. To niestety ale szybko bym się mógł zniechęcić do gry kiedy widział bym regularne ataki farmiące na moje planety a do tego nie widział bym żadnej możliwości przeciwdziałania.
A tak mógłbym ustawić o tzw godzinie szczytowej mojej nieobecności automatyczne zadanie załadunku magazynów.
Za szczytową godzinę przyjmujemy taką która jest dokładnie połową godziny naszej nieobecności.
Przykładowo pracuje od 8-16. Wychodzę do pracy o 7 a wracam z pracy o 17. Więc teoretycznie nie ma mnie 10h w domu
Szczytowa godzina to 5h nieobecności a więc 7:00 + 5h = 12. Tak więc najbardziej optymalne ustawienie zadania będzie własnie o godzinie 12:00.
Oczywiście niesie ze sobą to pewne ryzyko bo może mnie ktoś zaatakować o 11:50 i cały mój misterny plan chowania surki legnie w gruzach. Ale w przypadku jak będą to codzienne regularne ataki o podobnej godzinie to weryfikuje swoje ustawienie zadania i wróg niewiele zgarnie Wink

Co do ustawienia zadania co 30 minut to niestety nie uda się to. Bo będą limity max 1-2 zadania na dzień. W odstępach nie mniejszych jak 4 godziny.

Tak więc automatyka ma za zadanie tym graczom którzy nie maja takiej możliwości być ciągle online poczuć choć namiastkę możliwości wykiwania wroga, ale jednocześnie ma nie odbierać całkiem możliwości farmienia Wink

No chyba ze zmienicie funkcje umozliwiajaca ladowanie co 30 minut bo w tej chwili mozna tak ustawiac (chociaz to nie dziala).... Ale sama fizyczna mozliwosc ustawiania takiego jak najbardziej
Na słowa „Nie możesz” ciśnięte w twoim kierun­ku, od­wróć się i od­po­wiedz „No to patrz”
Odpowiedz
to nie ustawienie co 30min tylko 30min po północy. ustawiasz daną godzine ładowania a nie odstęp miedzy nimi.
pozatym bez PP można tylko dodać jedną godzine. Smile
Odpowiedz
(14-01-2015, 13:53)MICKER napisał(a): to nie ustawienie co 30min tylko 30min po północy. ustawiasz daną godzine ładowania a nie odstęp miedzy nimi.
pozatym bez PP można tylko dodać jedną godzine. Smile

Gdybys mial odrobine rozumienia w sobie to bys zauwazyl ze mozna ustawic dwa ladowania z odstepem 30 minutowym... Szkoda slow na takich jak Ty
Odpowiedz
Optimus napisał, że gracz który nie może poświęcić dużo czasu na grę by się zniechęcił do jej dalszej gry, bo ciągle byłby farmiony.
Trzeba popatrzeć z drugiej strony. Inaczej zniechęci się lider który nie ma kogo farmić, a pewnie każdy z Nich dodatkowo kupuje sobie pp premium, z czego są jakieś dodatkowe grosze, jest bardziej aktywny i coś w tej grze się dzieje.

Więc lepiej potracić graczy aktywnych i zostawić tych co wejdą na 5min raz dziennie? Nie kupią premium bo im nie potrzebne, nie poatakują bo nie mają czasu by sprawdzić za godzinę lub dwie co się stało.
Czy lepiej stracić gracza który jest na końcu rankingu?
Jak wszystko tak zaautomatyzujemy to gra będzie wyglądała tak.

-Chowaj sałatę co 30min do magazynu
-Buduj gospodarkę według schematu
I gracz wejdzie po 2ch tygodniach zobaczy o mam już na 31lvlu tytan, Stocznia na 14.
To teraz wrzucam na 30dni flotę do budowy i jak wyjdzie to może zacznę grać.
Odpowiedz
Mortis, skoro masz PP to się nie dziw że możesz dodawać 2 automatyki. w podstawowym jest tylko jedna. przy próbie wpisania drugiej, nawet odległej o 12h, wystepuje błąd oznajmiający ze musisz mieć PP do dodania kolejnej automatyki... cóż... więc jeśli nie masz PP i masz 2 automatyki no to mamy błąd gry... niestety...
Odpowiedz
SUICIDE masz racje, popieram Ciebie w 100%...
Albo gra czlowiek bez wzgledu na to ile moze czasu poswiecic albo gra nie ma sensu..
Wlasnie to ile czasu poswiecamy takiej grze powoduje to, ze mamy wiecej i rozbudowujemy sie szybciej jak inni....
Jestem za tym, zeby wszystko w grze robil czlowiek, bona tym to polega. Sorki, nie mozesz grac w dzien, to w tych godzinach jestes farma...
Optimus, jak rozmawialismy na temat mozliwosci zrobienia wstrzymywania produkcji to stwierdziles, ze to by zabilo gre bo nie byloby kogo atakowac.... dokladnie ta sama sytuacja... jezeli bedzie automatyczne ladowanie do magazynow Big Grin
porobmy schematy gry, zautomatyzujmy wszystko i niech kazdy ma tyle samo punktow, bedzie sprawiedliwie Big Grin
Odpowiedz