Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Statusy
Propozycja aby przy przyciskach
Budynki, badania umieścić status czy buduje/bada się coś obecnie i ile minut zostało.
Bardzo fajna rzecz w momencie gdy jesteśmy na innej zakładce. I chyba nawet gdzieś to już widziałem w podobnych grach, ale nie jestem pewien.
Pomysł ciekawy. I nawet  ostatnio zastanawiałem się jak by go najlepiej wdrożyć.
Jednakże trzeba by przemyśleć jakby to miało dokładnie wyglądać, tzn która wersja byłby najlepiej przyjmowana dla was graczy.
Bo nie wiem czy jako taki status dodać coś obrazkowego typu jakąś ikonkę kolorową taka jak jest przy teleporcie, a może dodać stylistyke tekstową np  znaczki [] dla menu gdzie coś się buduje. Przykładowo [Budynki]
Lub może zamiast tego to dodać na samej gorze, w tym samym miejscu gdzie macie komunikaty z nowymi wiadomościami, podgląd listy budowy budynków/badan/flot/obrony dla danej planety widoczny na każdej zakładce niezwiązanej z danym rodzajem budowy.

No ale który pomysł były lepszy to tego nie wiem jeszcze. 
Decydujcie gdyż to wy będziecie się z tym później męczyć Wink

Ja nie widze wiekszego sensu,poniewaz do tego sluzy "przeglad",na ktorym wszystko ladnie widac.
A ja bym zrobil cos na styl Space pioneers, ze w lewym dolnym rogu pokazywaloby 5 ostatnich rzeczy ( budynkow, badan czy floty) ktore zostaly ukonczone...
Na słowa „Nie możesz” ciśnięte w twoim kierun­ku, od­wróć się i od­po­wiedz „No to patrz”
Można temat zamknąć

Skocz do: